Kontakt
Decore s.r.o.
  Odborárska 3
  91501   Nové Mesto nad Váhom
  tel.: +421 905 962 718
  +421 32 230 4291
 
  Otváracie hodiny - kamenná predajňa
  PO - PI 9 00 - 17 00 hod.
  SO - 9 00 - 12 00 hod.

QR code
 Dopravu zabezpečuje
UPS

Platba a dodanie

POTVRDENIE OBJEDNÁVKY
Po odoslaní objednávky Vám  príde na emailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii, automatické potvrdenie objednávky. Pokiaľ Vám tento email nedôjde, skontrolujte či ste nezadali pri registrácii zlý email (údaje v registrácii môžete meniť po prihlásení kliknutím na Vaše prihlasovacie meno). Ak je email v poriadku a potvrdenie objednávky Vám aj tak neprišlo, prosím skontaktujte nás na náš email decore@mank.sk alebo v pracovnej dobe (PO - PI  9 00 - 17 00) na tel. 0907 781 580. Akonáhle tovar pre Vás opustí fyzicky náš sklad, pošleme Vám email s presným dňom odoslania. 

MOŽNOSTI PLATBY

Na dobierku:
 poštovné a balné 5 € s DPH pre celé SK

1. Vybraný tovar zašleme na Vašu adresu na dobierku.
2. Presný termín vyexpedovania tovaru Vám potvrdíme na email.
3. Platíte pri prevzatí tovaru kurierovi DPD,UPC
4. K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).


Platba predom bankovým prevodom: - LEN PO DOHODE.
poštovné a balné 5 € s DPH pre celé SK

1. Uhraďte prosím čiastku uvedenú v potvrdení objednávky na toto číslo účtu: 4014619136/7500
2. Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky 
3. Po pripísaní čiastky na náš bankový účet zásielku vyexpedujeme 
4. O expedícií zásielky budete informovaný emailom DODANIE TOVARU

Decore s.r.o. vynakladá maximálnu snahu na rýchly a hladký priebeh expedície. Všetky zásielky sú zasielané výlučne kurieskou spoločnosťou  DPD, UPC (1-2 dní).

So zásielkou je zákazníkovi doručený aj doklad o zakúpení tovaru - faktúra, ktorá zároveň slúži ako dodací list.

TOVAR EXPEDUJEME

-do 48 hodin (pokiaľ je tovar na skladě)

- do 7 - 14 dní (pokiaľ tovar nieje na sklade) 

U objednávok, ktoré nie je možné odoslať vo vyššie uvedenom termíne, je možné termín dodania posunúť, ale jedine so súhlasom zákazníka. Nedodržanie termínu expedície, dáva zákazníkovi právo odstúpiť od kúpnej zmluvy, a to bez akejkoľvek z toho pre neho vyplývajúcej sankcie, zároveň bezplatne. Táto žiadosť by mala mať písomnú formu a v rámci rýchleho doručenia by mala byť zaslaná elektronickou poštou na adresu decore@mank.sk Náš e shop dáva svojím zákazníkom možnosť on-line 24 hodín denne sledovať, v akom stave je ich objednávka. Tieto informácie získa zákazník po prihlásení do sytému. Pokiaľ je objednávka prijatá a prebieha proces overovania respektíve prípravy expedície, je objednávka označená ako "VYBAVUJE SA", resp. "SPRACOVÁVANIE". Pokiaľ už bola objednávka vybavená a odoslaná, je objednávka označená ako "VYEXPEDOVANÉ". 

Presný deň, kedy je tovar vyexpedovaný, Vám oznámime na Váš email, popr. telefón, uvedený v objednávke ihneď ako bude objednávka vybavená. 

Prevzatie zásielky:
Doporučujeme preberať zásielky iba viditelne nepoškodené. V prípade prevzatia viditelne poškodenej zásielky doporučujeme o tejto skutočnosti spísať zápis s kurierom DPD,UPC. Bez písomného dokladu o poškodení zásielky nie je možné reklamovať jej obsah 
Upozornenie: Decore s.r.o. ako prevádzkovatel tohoto e shopu si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok bez udania dôvodu.


Upozornenie :

 Kuchárske oblečenie dovážame priamo od výrobcov, je to niekedy dosť zložitý proces nakoľko dovážame od Top výrobcov v Európe, ktorý vyrábajú a distribuujú svoje výrobky po celom svete. Preto môže dodanie v niektorých prípadoch trvat cca 14-21 dní. Štandardne  nám chodí tovar dva krát v mesiaci vždy v polovičke a na konci mesiaca.  Pri vačších objednávkach vieme tovar doručit aj inak.  
Samozrejme sa stále budeme snažiť mať čo najviac tovaru primo na našom sklade aby bola objednvaka vybavená v čo najkratšom čase. 

 
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
ROZUMIEM